Учнів 5-11 класів запрошують на безкоштовне додаткове онлайн навчання

25-08-2024

Проєкт «]]>Освітній Суп]]>» - це можливість учням отримати додаткове якісне онлайн-навчання за шкільною програмою та надолужити знання недоотримані через війну. Програма організована за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Глобального партнерства заради освіти (GPE).

«]]>Освітній суп]]>» реалізується у двох напрямках (більше інформації в формі реєстрації):

Заплановані хвилі до кінця року:

Початок навчання

Тьюторинг:
Математики та/або української мови

(реєстрація до - 02.09)

09.10 (реєстрація до - 29.09)

(реєстрація до - 20.10)

Менторинг:
Фізика; Хімія;

Біологія;

Англійська мова; Українська мова; МатематикаГеографія; Інформатика.

(реєстрація до - 16.09)

23.10 (реєстрація до - 14.10)

(реєстрація до - 18.11)

Заявки що надійдуть після початку роботи хвилі будуть враховані в наборі хвилі наступного місяця.

Формат занять з ментором і тьютором: онлайн. Додаткові позаурочні заняття спрямовані на подолання прогалин у навчанні.

Тривалість курсу: 8 тижнів.

Періодичність занять:  1 акад. год. /45 хв. двічі на тиждень.

Клас: 5-11 (без підготовки до НМТ).

Області дії проєкту: Дніпропетровська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, Луганська, Донецька, Одеська.

До навчання заохочуються діти з соціально-вразливих категорій, з сімей у складних життєвих обставинах; діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин, діти зі статусом ВПО, та діти з низьким і середнім рівнем знань.

Для батьків дітей проводиться ознайомча зустріч та надається запис-пояснення про важливість та доцільність проведення додаткових занять для дітей і як вони будуть організовані.

Зареєструватися можуть діти (за участю батьків) обравши найбільш цікавий формат участі за посиланням:]]> ]]>]]>https://lnk.bio/osvitniy.soup]]>