Ви тут:

Учні Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області відвідали Державну пожежно-рятувальну частину № 3 міста Дніпра

08-04-2024
Категорія: 

У грудні 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням. Цей день відзначають щорічно.

Як і в інших закладах загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади, в Ліцеї «КОЛЕГІУМ»  з цієї  нагоди проведена низка тематичних заходів. Зокрема, педагогами закладу разом з батьками дітей було організовано екскурсію для учнів 5-10 класів до Державної пожежно-рятувальної частини № 3 міста Дніпра.

Зустрічав нашу делегацію головний інспектор Дніпровського районного управління Ілля ТКАЧЕНКО, який також родом з міста Сєвєродонецька. Він продемонстрував учням різні види рятувальної техніки, показав її в дії.   

Діти  прослухали лекцію з мінної безпеки, інструктаж з правил пожежної та електробезпеки.  Мали  змогу поспілкуватися з бійцями МНС, подивитись, як проходять навчання рятувальників. 

Деякі учні, вдягнувши бойову форму вогнеборців, за допомогою інвентарю спробували себе і на практиці - загасили полум'я водою.

 

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації 

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1712348119/]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет