У День людей похилого віку запрацював Центр Громадського Дозвілля HelpAge на базі Гумхабу Сєвєродонецької громади

01-10-2024

У Міжнародний день людей похилого віку запрацював Центр Громадського Дозвілля HelpAge на базі Гумхабу Сєвєродонецької громади у Дніпрі.

На відкриття Центру вже прийшли майбутні відвідувачі. Для них співали вокальний квартет «Сузір’я» вокального колективу «Лісова пісня» Сєвєродонецького міського Палацу культури (керівник Августина Журавель). Аби всім було комфортно, одразу зручно розташувались за чаюванням у фойє.

Потім з відвідучачами знайомились викладачі фітнесу (Світлана Росадкіна) та скандинавської ходьби (Віктор Кісляков).

Але це далеко неповний перелік дозвілля. Переміщені люди похилого віку знайдуть тут безпечний простір для спілкування, зустрічей з психологом, арт-терапевтичних занять, отримуватимуть психосоціальну підтримку, відвідуватимуть гуртки настільних ігор, скандинавської ходьби, фітнесу та спілкуватимуться за чаюванням.

Всі заняття безкоштовні та забезпечені від HelpAge необхідними матеріалами та спеціалістами.

Центр Громадського Дозвілля HelpAge на базі Гумхабу Сєвєродонецької громади запрошує всіх бажаючих віком 60+. Пройти анкетування можна за номерами телефонів: 0962394324, 0952102188.