Стаціонарні пункти незламності працюватимуть постійно, мобільні – розгортатимуть за дві години

02-04-2024

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов узяв участь у засіданні Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності під головуванням Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

«Ворог змінив тактику і нищить нашу енергетичну інфраструктуру, тож пункти незламності мають працювати у будь-яку пору  року, а не тільки взимку», - звернувся він до учасників заходу.

Наразі по усій країні функціонують 12 674 точки, які цілодобово забезпечують людям доступ до електроживлення, Інтернету, питної води тощо.

Гуманітарні хаби для ВПО з Луганської області виконують основні функції пунктів незламності у робочий час.

Із урахуванням потенційних загроз, головам облдержадміністрацій доручено оптимізувати кількість пунктів незламності на відповідних територіях, забезпечити їх усім необхідним для  функціонування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Окремо Олександр Кубраков наголосив, що мобільні пункти незламності мають розгортатися протягом двох годин від моменту виникнення надзвичайної ситуації.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/stacionarni_punkti_nezlamnosti_pracyu...]]>