Ви тут:

Сьогодні розпочав роботу літній майданчик на базі Сєвєродонецького хабу у Дніпрі

03-06-2024
Категорія: 

Сьогодні розпочав роботу літній майданчик на базі Сєвєродонецького хабу у Дніпрі. Дитячі творчі колективи Сєвєродонецька та Дніпра підготували яскраві хореографічні та вокальні виступи, а наймолодших діток розважав пес Патрон. Також для малечі влаштували bubble-шоу.

На відкриття літнього майданчик відпочинку для маленьких луганчан у Дніпрі також завітали очільник Луганщини Артем Лисогор та начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

«Оздоровлення наших дітей – пріоритетний напрям роботи, який знаходиться на моєму особистому контролі. росіяни забрали у нас домівки, можливість бачитися з рідними, у когось – життя. Але ми не маємо права дозволити їм відібрати ще й радість наших дітей», - зазначив голова обласної державної адміністрації – начальник військової адміністрації Артем Лисогор.

Збройні Сили щодня докладають максимум зусиль, заради мирного майбутнього для малечі. У кожного хлопчика та дівчинки є свій янгол-охоронець, який зараз в бронежилеті та зі зброєю в руках стоїть на варті їх спокійних снів та моментів радості і щастя.

«Вкрай важливо, аби наші діти об’єднувались. В умовах дистанційного навчання, постійних повітряних тривог та регулярних обстрілів усіх міст країни – живе спілкування та спільне дозвілля допоможе їм знайти друзів, відпочити, прожити яскраві миті цього безтурботного періоду», - наголосив очільник Луганщини.

"Ми прагнемо, щоб діти росли щасливими, здоровими та радісними, прославляли свої родини та Україну. Ми повинні ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Маємо зробити все можливе, щоб вберегти дітей від зла, жорстокості, насильства та болю. Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися, не боячись сирен чи вибухів", - сказав начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

Майстер-класи, заняття з музики та хореографії, спортивні змагання – кожна дитина знайде для себе щось по душі і цікаво проведе тут час.

Майданчик працює для дітей від 6 до 18 років. Зміна триває два тижні. На сьогодні отримали 150 заявок від дітей, але триває реєстрація й надалі. Долучитися можна, заповнивши форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/Rtrb5Ln4dTQDd7wc8]]>.

Нагадаємо, кожна громада області нині формує списки щодо відпочинку та оздоровлення маленьких луганчан в Україні та закордоном.

За інформацією ЛОДА: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02imKUjkZMfLG9APRL9uc2sYUPK7e...]]>

Світлини: ЛОДА

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)