Сім'я з Сєвєродонецької громади, в якій народилась двійня, отримала матеріальну допомогу у 10 000 гривень

01-07-2024

Днями перший заступник начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Тетяна Верховська відвідала в м.Дніпро ВПО з Сєвєродонецької громади Надію та Олексія Семенченків. В їх родині у травні 2024 року народилася двійня хлопчиків: Платон та Макар.

Тетяна Верховська привітала батьків та передала у подарунок памперси та засоби по догляду за немовлятами.

Також у рамках Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади "Турбота", дія якої була відновлена з початку повномасштабного вторгнення відповідно до розпорядження начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександра Стрюка, родина отримала матеріальну допомогу в розмірі 10 000грн.