Сєвєродонецький Консультативно-діагностичний центр отримав ще одну партію допомоги завдяки співпраці

02-08-2024

У співпраці з керівником ГО «Глобальна міжнародна платформа Відновлення України «Взаємодія» Михайлом Лабою, Корейськими партнерами з Фонду «Good Friends International», БО БФ «Mission Ukraine» Полом Чонгом та Дмитром Драгінічом, ОБФ «Дім милосердя» Василем Фенчаком, ОБФ «Підтримка за нами» Олександром Дроздою, ГО "Коса" Олегом Оросом, депутатом Верховної Ради України Олексієм Кузнєцовим та начальником Сєвєродонецької міської військової військової адміністрації Олександром Стрюком КНП "Консультативно-діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради також отримало стоматологічні інструменти та матеріал, зуботехеічний матеріал. Все це - найсучасніші та найякісніші засоби для лікування та профілактики стоматологічних захворювань. Завдяки цьому буде забезпечено ще краще піклування про здоров'я наших пацієнтів.

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0voKH5oW7dMjUgFtV...]]>