Сєвєродонецькі заклади освіти взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

10-12-2023

]]>Ліцей Колегіум міста Сєвєродонецька]]>]]>: Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», до якої долучилися учні та вчителі Ліцею «КОЛЕГІУМ».]]>

Метою проведення цієї акції є привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми. Проведені заходи спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей з обмеженими можливостями, людей, хворих на ВІЛ/ СНІД.

]]>Гімназія 11 міста Сєвєродонецька Луганської області]]>]]>: Учні Гімназії № 11 приєдналися до акції «16 днів проти насильства».]]>

Було проведено години спілкування, урок для дітей 7-Б класу «Я знаю, як спілкуватися в інтернеті», тренінгові заняття, година психолога - для 8-А класу, зустріч зі старшим інспектором відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Луганській області Легенченко К.І., яка розповіла про домашнє насильство, його види, а також про те, куди звертатися за допомогою; брали участь у конкурсі малюнків та плакатів. На сайті розміщено телефони «гарячих ліній», за якими можна отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів допомоги.

]]>4 грудня у Гімназії №5 у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" пройшов "Урок з Поліцейським" про попередження домашнього насильства.]]>

Легенченко Карина Іванівна, капітан поліції, старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП у Луганській області розповіла учням 5-8-х класів про поняття "домашнє насильство", його види, як з ним боротися та про поліцейські заходи в боротьбі з домашнім насильством.

]]>5 грудня психологічною службою Гімназії № 5 був проведений онлайн-захід для учнів 1-4 класів на тему "Якого кольору толерантність?".]]>

На занятті діти дізналися, що таке толерантність, у чому вона проявляється, обговорили, що значить бути толерантною людиною, переглянули відеоролики.

За інформацією: ]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації]]>