Сєвєродонецькі лікарі з КНП «Консультативно-діагностичний центр» провели прийоми в містах Кривий Ріг, Вільногірськ та селі Степове

26-08-2024

М]]>инулого тижня лікарі комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради продовжили активно працювати, надаючи виїзну медичну допомогу мешканцям Дніпропетровської області.]]>

Незважаючи на виклики сьогодення, наш заклад повноцінно працює, забезпечуючи якісне обслуговування пацієнтів, зокрема внутрішньо-переміщених осіб, у населених пунктах Дніпропетровської області.

Мобільна бригада фахівців успішно провела прийоми в містах Кривий Ріг, Вільногірськ та селі Степове. У ході цих прийомів було здійснено ретельні огляди пацієнтів, проведено всі необхідні медичні обстеження та надано висококваліфіковану допомогу.

Окрім цього, виконано низку процедур, спрямованих на суттєве покращення стану здоров'я пацієнтів, що підкреслює наш незмінний підхід до надання медичної допомоги навіть у складних умовах.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]>

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02AWveAzrbWFL4kJ3...]]>