Сєвєродонецьке КНП "Консультативно - діагностичний центр" продовжує надавати спеціалізовану медичну допомогу в Дніпропетровській області

01-07-2024

Лікарі комунального некомерційного підприємства  ]]>"Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> продовжують роботу у напрямку надання спеціалізованої медичної допомоги мешканцям Дніпропетровської області.

Наразі спеціалісти КНП «КДЦ» відвідали комунальний заклад «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат № 1» Дніпропетровської обласної ради. Під час виїзного прийому вихованці закладу отримали необхідну медичну допомогу від ендокринолога, кардіолога, дерматолога, травматолога, психіатра, офтальмолога, отоларинголога, невропатолога, гінеколога та хірурга. Також були проведені лабораторні дослідження та електрокардіографія.

У підприємстві зазначають: "Ми продовжуємо працювати в цьому напрямку, плануючи відвідати ще багато місць, щоб надати необхідну медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам з окупованих регіонів України та мешканцям Дніпропетровської області.

Ми прагнемо забезпечити кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту не лише під час загострень хвороб, а й для раннього виявлення можливих проблем зі здоров'ям".

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0TBd62qLJjj8ai25m...]]>