Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня спільно з Гумхабом Сєвєродонецької МВА надали гумдопомогу найбільш вразливим категоріям населення

26-06-2024

]]>КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» разом з Гуманітарним хабом Сєвєродонецької міської військової адміністрації продовжують у Дніпрі надавати важливу допомогу найбільш вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб. Нещодавно було надано близько шести тон продуктів харчування, а саме: моркви, капусти та цибулі, – що допоможе багатьом сім'ям у цей складний час.]]>

КНП «СМБЛ» долучилось до благодійної діяльності з метою підтримки мешканців громади, які були змушені покинути свої домівки через збройну агресію та тимчасову окупацію.

Завдяки координації з гуманітарним хабом лікарня сприятиме підтримці мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади, а також жителів Лисичанська, Рубіжного та всієї Луганської області, що опинилися у складних умовах через збройний конфлікт.

"Допомога, надана КНП «СМБЛ» та гуманітарним хабом, є яскравим прикладом солідарності та людяності у часи випробувань. Ми продовжуємо працювати не покладаючи рук, щоб кожен, хто потребує допомоги, міг її отримати", – сказав директор КПН «СМБЛ» Ігор Панов.

Ця благородна діяльність є свідченням незламного духу українського народу та його готовності допомагати один одному у найважчі моменти.

]]>]]>

Джерело: КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня" - ]]>https://www.facebook.com/knpsmbl/posts/pfbid02pa8so4zRn7q1rZ89HVAECivqoS...]]>