20-09-2024

Сєвєродонецька громада доєдналась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Мешканці громади, які зараз розкидані по всій Україні, долучились до глобальної ініціативи під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» у містах Дніпро, Кам’янське та Тернопіль. Це і працівники гуманітарних хабів, культурного центру, медики та медпрацівники Сєвєродонецької громади, Сєвєродонецької МВА та просто небайдужі мешканці громади, для яких гуманітарні хаби Луганщини по всій Україні вже давно стали осередками підтримки та спілкування.

Сьогодні вкотре підтримали екологічну ініціативу з формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян. В якому б місці ми б не були, ми всі готові обʼєднати зусилля.