Ви тут:

Ще п’ятеро дітей Сєвєродонецької громади розпочали оздоровчий відпочинок на Прикарпатті

07-05-2024
Категорія: 

Наприкінці квітня ще 5 дітей  Сєвєродонецької громади  віком від 7 до 14 років направлено на оздоровлення до дитячого санаторію «Прикарпатський» у м. Яремче Івано-Франківської області.

У період навчального року на базі санаторію діти проходять оффлайн навчання за шкільною програмою в першій половині дня, у другій – оздоровчі процедури.

Максимальний період оздоровлення дитини становить 30 календарних днів. Дата заїзду - протягом року - обирається батьками самостійно.

Проживання та харчування для дітей зазначеної категорії є безкоштовними, проїзд дитини до санаторію та назад організовується батьками самостійно.

Нагадуємо, Сєвєродонецькою міською ВА продовжується оздоровлення дітей віком від 7 до 14 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, в дитячому санаторію "ПРИКАРПАТСЬКИЙ" в місті ЯРЕМЧЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Необхідні документи для заїзду дитини: санаторно-курортна карта.

Для реєстрації дитини одному з батьків або законному представнику необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/8UaAJXhj41q5KMDNA]]>

Додаткова інформація за телефонами: 0668797669, 0686594334 (з 10.00 до 15.00 по буднях).

За даними Управління соціального захисту населення СМВА

Рейтинг: 
Голосов пока нет