Семінар-нарада з лікарями Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні

13-09-2024

11.09.2024 фахівці відділу перевірки обѓрунтованості видачі листків непрацездатності Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед лікарів закладів охорони здоров’я провели семінар-нараду з лікарями Комунального некомерційного підприємства “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Сєвєродонецької міської ради у форматі онлайн за допомогою платформи ZOOM на тему “Нормативно-правові аспекти організації експертизи тимчасової втрати працездатності та особливості формування медичного висновку тимчасової непрацездатності (МВТН) в Електронному реєстрі листків непрацездатності”.

Під час зустрічі начальник відділу перевірки обѓрунтованості видачі листків непрацездатності Наталія Машко звернула увагу присутніх на нормативно-правові документи, якими врегульовано формування МВТН в Електронній системі охорони здоров’я та проведення експертизи тимчасової втрати працездатності, і надала роз’яснення щодо Порядку проведення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності особами, уповноваженими правлінням Пенсійного фонду України.

Заступник начальника відділу перевірки обѓрунтованості видачі листків непрацездатності Людмила Красовська акцентувала увагу лікарів на ризик-орієнтованих критеріях, невідповідність яких є підставою для проведення перевірки обѓрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, та надала роз’яснення стосовно особливостей формування медичних висновків в окремих випадках.

Зустріч пройшла у руслі конструктивного діалогу. Лікарі отримали компетентні відповіді на різні питання з посиланням на законодавчі документи.

Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області - ]]>https://www.pfu.gov.ua/lg/360015-seminar-narada-z-likaryamy-syevyerodone...]]>