СБУ працює: викрито сєвєродонецьку колаборантшу Яну Силкіну, сватівського регіонала-запроданця Валерія Чесних та 15 "окружних депутатів" єдиноросів окупованої Луганщини

30-01-2024

]]>СБУ викрила двох очільників та п’ятнадцятьох «депутатів» незаконних «муніципальних утворень» на Луганщині.]]>

За матеріалами СБУ підозру в колабораційній діяльності отримали колаборанти, які у результаті псевдовиборів увійшли до складу так зв. «советов муниципальных округов», незаконно створених загарбниками на Луганщині.

Серед фігурантів – заступниця окупаційного «мера» Сєвєродонецька колаборантша Яна Силкіна.

Після псевдовиборів 2023 року вона обійняла посаду «председателя совета городского округа город Северодонецк лнр».

Ще один зрадник – ексголова Сватівської РДА, колишній «регіонал» Валерій Честних.

Чиновник «адаптувався» до «нової влади» і наразі є «заместителем председателя совета Сватовского муниципального округа».

Також задокументовано протиправну діяльність 15 так званих «депутатів» створених окупантами «советов» Білокуракинського, Сватівського, Троїцького, Старобільського, Новоайдарського, Марківського, Свердловського «муниципальных округов».

Майже усі вони представляють у незаконних владних структурах партію кремлівського диктатора путіна «единая россия».

Ворожим поплічникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Їм загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

За інформацією: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> -

]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid02t2nG79xhND7o5f...]]>