Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 29.03.2024

29-03-2024
Категорія: 

«Територія навколо Невського вчора зазнала чисельних артилерійських обстрілів. Також росіяни вдарили по селу з авіації. Тим не менш, до цього населеного пункту, а також до Новолюбівки, удень вдалося привезти тижневий запах хліба. Його роздали кожному жителю. Також луганські поліцейські задокументували черговий воєнний злочин окупантів в Невському – ще один зруйнований будинок», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Бойові дії, як і напередодні, точилися в районі Білогорівки – там відбито чергову навалу росіян.

У так званій «лнр» ухвалили «закон», який передбачає виявлення, використання і позбавлення права власності житлових приміщень, в яких не з’являються господарі. Окупанти збираються «націоналізувати» такі квартири та приватні будинки по всій території, захопленій з 2014 року.

Упродовж 10 діб з моменту виявлення такого житла уповноважений орган розміщуватиме відповідне оголошення на своєму ресурсі в Інтернеті та на під’їздах або парканах будинків. Відтоді господарям надаватимуться 30 діб для підтвердження права власності.

Тим часом окупаційна адміністрація Рубіжного почала інвентаризацію об’єктів соціальної інфраструктури – будівель, споруд та приміщень фінансових організацій, банків, аптек, торговельних підприємств, магазинів.

У разі відсутності господаря або орендаря складатимуть акти про неможливість встановлення власників об’єктів нерухомості та заноситимуть до окупаційного єдиного реєстру безхазяйного майна. У подальшому – визнаватимуть право муніципальної власності на ці об’єкти. Тобто – «націоналізуватимуть».

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0muSqJoLwQuhyWxHJMwhAXhA6Kz6X...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет