Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.04.2024

23-04-2024
Категорія: 

Штурмові дії противник зосередив на Лиманському напрямку.

Наземна активність росіян спостерігалася на території Серебрянського лісу, Надії та Новоєгорівки, що на Сватівщині. Про це повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.

«По селах регіону завдано два авіаудари – по Білогорівці та Невському. Стельмахівка та Греківка потерпали від артилерії загарбників. Мінометні обстріли спіткали Макіївку, Куземівку та Стельмахівку. Небезпека зберігається по всій лінії бойового зіткнення», – запевнив начальник обласної військової адміністрації.

Водночас до деокупованих Новолюбівки та Невського вчора вдалося доправити продуктові та гігієнічні набори.

З того часу, як окупанти почали «віджимати» нерухоме майно луганчан, у Сєвєродонецьку та інших прифронтових містах різко збільшилася кількість нотаріусів.

Послуги недешеві і не мають ніякої юридичної сили за межами так званої «лнр», однак альтернатива практично відсутня – під загрозою виселення, у разі несвоєчасного оформлення якихось документів російського зразка, населення, що залишилося в місті. Саме воно – основний клієнт гастролерів.

Протиправний розподіл чужого житла відволік увагу місцевої окупаційної влади від вирішення питання з будівництвом сміттєзвалища. Поки в інших містах вже оформлюють земельні ділянки та готуються зробити кошторисну документацію якомога дорожчою, в Сєвєродонецьку російські загарбники поки не визначилися з місцем будівництва об’єкту.

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0MJ5qQh4tL1HApCVBbzGGQNKzCa1J...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет