Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.02.2024

23-02-2024
Категорія: 

Противник не спиняє обстрілів населених пунктів, розташованих поблизу лінії бойового зіткнення, – зазначає очільник Луганщини Артем Лисогор.

«Вчора із різного типу озброєння окупанти відкривали вогонь навколо Макіївки та Невського. Втім, місцевій військовій адміністрації все ж вдалося привезти до двох наших сіл тижневий запас хліба. Його роздано жителям Новолюбівки та Невського», – каже Артем Лисогор.

Начальник обласної військової адміністрації підкреслює, що навіть коли ворог не застосовує авіацію на нашій ділянці фронту, то загроза з неба не спадає. Зокрема, минулої доби загарбники вдарили 13 безпілотниками.

Атакували росіяни поблизу Тернів, що південніше Невського.

Компанія «Схід-вугілля», яка керує 16 шахтами у так званій «лнр», повідомила про невиконання річного плану видобутку.

На підприємстві наголошують, що офіційно мають 3,5 тисячі мобілізованих до окупаційних військ. Водночас нестача персоналу складає понад 8 тисяч осіб: штат 22 180, фактична чисельність – 13 903. Що вже викликає питання стосовно справжніх втрат з боку загарбників.

Минуло більше місяця, як в Борівському оголосили надзвичайну ситуацію через підтоплення ґрунтовими водами.

Оголосили, але не почули селян. Вода стоїть на вулицях, у підвалах та домівках. Заборонено вживати питну воду зі свердловин, які є в багатьох на подвір’ї. Місцеві чекають на вжиття заходів, окупаційна влада – на весну.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0JR4tHg3fUqnd6ybERFnzu1frCBGL...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет