Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.04.2024

22-04-2024
Категорія: 

У неділю мешканцям Новолюбівки, Невського та Макіївки роздали 33 продуктових набори – по одному на родину. Пакунки напередодні підвезли волонтери.

«Минулої доби небезпечно було в Невському – село атакувала ворожа авіація. Ще один удар з повітря окупанти завдали по Білогорівці. Там, а також у Серебрянському лісництві, точилися бойові дії. Артилерією та мінометами загарбники поцілили по Стельмахівці, Греківці, Куземівці», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

В окупованому Сєвєродонецьку дедалі частішими стають випадки зі зникненням підрядників або відсутністю в них коштів. Про останнє кажуть найманим працівникам по завершенні певної частини робіт.

Те саме коїться й у сусідньому Рубіжному, але там показове відновлення лише нещодавно розпочали і майже одразу зрозуміли, що місцеве населення готове працювати і за гуманітарку. Гроші у так званій «лнр» – це не обов’язково, вважають росіяни.

Більшає кількість нарікань на роботу служби екстреної медичної допомоги на окупованій території. Причини несвоєчасного виїзду – нестача персоналу, відсутність палива. У прифронтових населених пунктах – ще й неможливість швидко її викликати через відсутність мобільного зв’язку.

В Алчевську зі зв’язком все добре. Але у бригад все частіше відсутні необхідні медикаменти, потрібні при невідкладній допомозі. Лише приїдуть і щось порадять.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0VRYU78ykRH5pVxQqDgCiovhvTF5Y...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет