Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.02.2025
На нашій ділянці фронту росіяни застосовують, здебільшого, ствольну артилерію та велику кількість безпілотних систем. Лише за учора артилерійський вогонь вони відкривали 10 разів. 104 ворожих БпЛА намагалися атакувати Сили оборони України. Спроби просунутися загарбники здійснили поблизу Новолюбівки, де наші війська тримають оборону.
Із квітня 2024 року у так званій «лнр» почали процес передавання російським інвесторам за безцінь 10 вугледобувних підприємств – і потужності, і борги. Із того часу, за словами окупантів, нові власники спрямували в ці шахти дев’ять мільярдів рублів. Щоправда, кошти, пішли та підуть не на ліквідацію заборгованості із заробітної плати, яка накопичувалася роками, а на організацію безпечних умов праці – тобто зникнуть. Питання із боргами та стажем гірники вирішують самотужки, борячись із правосуддям рф.
Нагадаємо, що одному із так званих інвесторів віддали у користування шахти «Самсонівська-Західна», «Довжанська-Капітальна», «Комсомольська», імені вахрушева, імені фрунзе, «Молодогвардійська», «Червоний партизан», імені баракова, «Суходольська-Східна», «Харківська».
Захоплені і напівзруйновані у 2022 році міста Луганщини залишаються без мобільного зв’язку та будь-якого інтернету. Скористатися мобільним можна лише виїхавши вглиб регіону. Із інтернетом трохи простіше. Так, до прикладу, у Рубіжному по оголошеннях за певні кошти можна придбати підсилювачі та інші прилади, за допомоги яких місцеві нелегально приєднуються до мережі.
https://www.facebook.com/share/p/15rWaHaMy3/?mibextid=wwXIfr