Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 17.01.2024

17-01-2024
Категорія: 

«Чотири зруйновані домоволодіння є наслідками авіаційних ударів, що сталися 13 січня, коли росіяни більше десяти разів вдарили з неба по Невському. Менше ніж за місяць противник знищив не менше 16 будинків в цьому населеному пункті. Це стосується тільки нових руйнувань. Бо ворог доволі часто цілить по раніше пошкодженим об’єктам. Він поступово перетворює Невське на попіл», – наголосив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Учора 40 жителям цього населеного пункту Красноріченською військовою адміністрацією доставлено теплий одяг, ковдри тощо.

Загарбники намагалися просунутися вперед біля Білогорівки, Макіївки та Серебрянського лісу – Сили оборони втрутилися в ці наміри, завдавши ворогу чергових втрат.

В окупованому Алчевську не вистачає педіатрів. Ситуація аналогічна іншим містам так званої «лнр» – літні медики пішли на пенсію, молоді виїхали, студенти не повертаються.

У дитячій поліклініці приймає лише один педіатр на день – малеча з батьками перебуває в черзі по чотири-п’ять годин. Кадрова допомога з рф не надходить.

Триденний серіал з авіабомбою в Рубіжному завершили, бо він набув резонансу. В одному з селищ Новопсковщини ситуація зі сходженням авіаційного снаряду росіян сталася ще рік тому. Але це не місто – і нікому діла немає. Боєприпас досі залишається лежати посеред населеного пункту.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid025bsUWmqEMXaJgg8BZFZkBwoog5d...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет