Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 14.05.2024

14-05-2024
Категорія: 

«На Куп’янському напрямку відбиті атаки на ділянках Коломийчиха – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. На Лиманському наші військові зупинили штурм на ділянці Червонопопівка – Іванівка, на окремих ділянках покращили тактичне положення. На Сіверському напрямку окупанти не мали успіху, зокрема, на ділянках Лисичанськ – Білогорівка, Новодружеськ – Білогорівка, Золотарівка – Верхньокамянське. Втрат позицій не допущено, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Артилерійським там мінометним обстрілам піддалися Невське, Стельмахівка, Куземівка».

Загарбники продовжують активно промивати мізки дітям на окупованих територіях. Робота ведеться через пропагандистський рух «движение первых» і активно набирає обертів у навчальних закладах.

Так, в окремих школах окупованої частини Луганщини напередодні 9 травня учнів змушували писати твори про Другу світову із обов’язковими паралелями щодо сьогоднішньої війни. Контроль за виконанням поклали на вчителів. Школярі мають опублікувати такі дописи на своїх сторінках у соціальних мережах. росіяни називають це «перевихованням».

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0uFAyaugUZw1PtFAAM4eXfRN9fTer...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет