Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 12.02.2024

12-02-2024
Категорія: 

«Три штурми росіян відбито в неділю від Білогорівки. Цей населений пункт, а також територію Серебрянського лісу, противник постійно нищить вогнем артилерії та мінометів. Неспокійно й в селах Красноріченської громади. Попри наближеність до лінії бойового зіткнення, там ще залишаються цивільні. Основна частина – це люди похилого віку. 24 мешканці отримують пенсійні. Співробітниками військової адміністрації регулярно організовується перевезення одержувачів соціальних виплат до більш безпечних територій, де надає послуги «Укрпошта», - поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.

У одній з п’ятиповерхівок окупованого Сєвєродонецька загарбники почали показовий ремонт ще восени 2022 року, напередодні псевдореферендуму. До зими встигли лише вирізати систему опалення.

Роботи поновили рівно за рік – наприкінці 2023 року, коли встановили нові радіатори. Систему змонтували із залишків матеріалів, що залишилися після відновлення інших будинків.

Люди обурені як якістю цього ремонту, так і його перебігом. Неодноразово казали бригадам, які постійно змінюються, що потрібно починати з пробитого даху.

Однак за півтора роки ремонт там так і не стартував – багатоповерхівку заливає опадами.

У Кремінній ледве встигли госпіталізувати онкохвору, як в її оселі розмістилися військові рф, які й перебували там майже весь час лікування містянки.

Коли вона повернулася – побачила майже порожню квартиру. Загарбники встигли вивезти все більш-менш цінне.

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0BY1PzbefdJjK2E7UNZ5NWMzuBxmx...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет