Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.04.2024

11-04-2024
Категорія: 

«Жителям звільнених сіл привозимо не тільки гуманітарну допомогу – як от хліб учора, чи продуктові набори на минулому тижні. Доправляємо ще й те, що вони замовляють – побутові речі, господарські матеріали, навіть насіння для прифронтової території. Попри постійні обстріли, у середу організували доставку жителям Невського та Новолюбівки», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Так, протягом доби Невське потерпало від мінометного вогню, по Новолюбівці вдарили з реактивної артилерії, по Макіївці – зі ствольної.

Авіаційних ударів від загарбників зазнали Білогорівка та Серебрянське лісництво.

Штурмові дії противника зупинені у напрямку Білогорівки.

На шахтах у Довжанську російські окупанти зобов’язали всіх гірників стати на військовий облік. У разі відсутності відповідної відмітки погрожують не нараховувати зарплату і відсторонити від роботи. Кожному необхідно пройти медкомісію. Придатними до служби визнають навіть осіб, які мали виробничі травми – такий неофіційний наказ окупаційної влади.

Про нестачу медичних препаратів на захоплених у 2022 році територіях говорять постійно. Інфраструктуру росіяни знищили, а створювати щось з нуля вони й не збиралися. Зробити регулярні доставки теж неспроможні.

У Рубіжному із ліками склалася критична ситуація. Містяни вимушені шукати препарати по сусідах та через оголошення. Інтернету в населеному пункті немає вже досить довго. Тому відповідні текстові повідомлення розміщують на під’їздах і парканах.

 

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0LVLQcBojYzF9pmPnD6cuu1airCHU...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет