Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 10.10.2024

10-10-2024

«Ворог постійно атакує поблизу сіл на Лиманському напрямку. Наші оборонці відбивають навалу противника біля Греківки, Андріївки, Макіївки, Балки Журавки. Зазначені населені пункти перебувають під прицільним вогнем росіян. Якщо взяти до уваги Балку Журавку, то її загарбники 19 разів обстріляли зі ствольної артилерії. Спрямували в бік українських Захисників 59 безпілотників», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Пожежі на окупованій рашистами Луганщині гаситимуть «добровільні дружини» на безоплатній основі. На найближчому засіданні так званої «народної ради лнр» мають затвердити відповідний «законопроект».

Замість того, щоб збільшити штат професійних рятівників, закупити спеціалізовану техніку, якої не вистачає катастрофічно, російська окупаційна влада вирішила долучити до боротьби зі стихіями пересічних громадян.

Розглядають запровадження двох видів «добровільних» пожежних підрозділів – територіальні та об'єктові. Перші створять на територіях одного або кількох адміністративно-територіальних утворень, а другі – за місцем роботи або навчання.

«Добровільні» пожежники звільнятимуться від роботи чи навчання без збереження зарплати на час участі у гасінні пожеж чи чергування. Тобто, у разі отримання травм чи загибелі ніяких соціальних гарантій не передбачено.

Загарбники продовжують шукати гроші на виконання вказівки кремля щодо будівництва сміттєзвалищ на території так званої «лнр». Бо доручення є, а грошей за два останні роки видали лише на проектні роботи. Далі наказали діяти самостійно. Наразі розглядають найдешевший варіант – спробувати відновити потужності безгоспного сміттєпереробного заводу в Ровеньках.

За інф.: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0PHwceXEJfNSYzfWTe3mfXYA2oYCb...]]>