Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 09.12.2023

09-12-2023
Категорія: 

]]>Із Греківки евакуювалися дві людини, у «лнр» голоси за путіна збиратимуть по вулицях, із січня окупанти забороняють медичне обслуговування без паспорту рф – алгоритм перевіряють на Старобільщині.]]>

«Там, у звільнених населених пунктах, небезпечно, але люди тримаються за домівки до останнього. Головне, що вони поступово погоджуються евакуюватися із сіл, розташованих поблизу лінії фронту. Із Греківки виїхало подружжя – 69-річний чоловік та 64-річна жінка. Поки розміщуватимуться у родичів на Дніпропетровщині. У разі необхідності Красноріченська військова адміністрація готова допомогти з вирішенням питань, що виникатимуть», – підкреслив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Під авіаційними ударами ворога опинилися Надія, Невське та територія Серебрянського лісництва.

По Невському та Білогорівці загарбники поцілили з артилерії та мінометів.

Вибори президента рф мають відбутися в березі і триватимуть три дні. Протягом усього терміну волевиявлення у так званій «лнр» дозволили застосовувати подомівковий обхід населення.

Голосуватимуть не люди, а будинки. Бо засвідчуватимуть, чи є в квартирі чи будинку людина, виключно члени виборчої комісії. А їм потрібно виправдати довіру окупаційної влади.

Крім того, із 1 січня ворог припинить надавати медичні послуги українцям, які не погодились отримати російські паспорти.

Схему вирішили перевірити на Старобільщині, де у грудні відмовляють у допомозі всім непаспортизованим, а в аптеці неможливо одержати ліки навіть для важкохворих.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0S1UACHHZoT9urQt84SFXzZtdZTuU...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет