Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 06.02.2024

06-02-2024
Категорія: 

«Артилерійський тиск противник посилив на Невське та Білогорівку. Навколо цих населених пунктів ворожі обстріли майже цілодобові. За першої можливості росіяни застосовують авіацію по укріпленнях українських військових. Зокрема, учора – у Серебрянському лісі, – повідомив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації. – За підтримки з неба окупанти й атакували близько 20 разів одразу у декількох місцях на Лиманському напрямку. Успіхів не досягли, у тому числі й у Білогорівці».

У кремлі готуються до чергової хвилі примусової мобілізації, яку очікують по завершенні перевиборів президента рф.

Розглядають декілька правок до законодавства. Зокрема, наполягають на призові мігрантів з Азії та українців, які переїхали до регіонів рф, а також тих, хто залишився на окупованих територіях.

Таким чином російська влада збирається стримати рівень соціальної напруги в суспільстві. До речі, отримавши нові паспорти, більшість із них українців вже перебуває на військовому обліку.

Про Новодружеськ, що поряд з Лисичанськом, окупанти не згадують навіть напередодні «найважливішої» події для усіх росіян. Вже не обіцяють, як раніше, ані світла, ані централізованого водопостачання. Не кажучи вже про опалення. Люди залишені напризволяще. Іноді, щоправда, їм привозять технічну воду.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02c5tHV7WPQ8iB4oEAPrro9dVwWku...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет