Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 04.08.2024

04-08-2024

«По Серебрянському лісу росіяни вдарили двома керованими авіаційними бомбами. По Макіївці – 15 некерованими авіаційними ракетами. Прифронтові села перебувають під постійним вогнем окупантів. Зокрема, Невське та Макіївка зазнали обстрілів з артилерії та реактивних систем залпового вогню. Близько сотні безпілотників застосували загарбники на цій ділянці фронту», – повідомив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Атаки противника відбито від Стельмахівки, Андріївки, Невського та Макіївки.

Ще восени 2023 року, готуючись до «виборів» путіна, так зване «міністерство промисловості та торгівлі лнр» видало наказ щодо призупинення зростання роздрібних цін на продукти харчування в місцевих торговельних мережах. Згідно із документом, бізнесу було дозволено робити максимум 5 % націнки від закупівельної ціни.

З того часу вартість соціально значущих товарів зросла до 70 %, замість дозволених 5. Це стосується місцевих мереж супермаркетів, підконтрольних луганським колаборантам. Самі ввели мораторій – самі його й порушили. Відповіли кишенями пересічних громадян. Звинуватили постачальників, які «навмисно завищують оптові ціни».

За інф.: ]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/makiyivka_obstrilyana_nekerovanimi_av...]]>