Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 01.06.2024

01-06-2024

"Окупанти обстріляли Невське та Новолюбівку з "Градів". У Невському вибухи сталися як в районі господарчих приміщень, так і поблизу житлового фонду. З артилерії та мінометів ворог вів вогонь по Макіївці, Стельмахівці, Куземівці, Невському", - зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили атаки ворога, зокрема, в районах Новоєгорівки та Макіївки.

Біля Новоєгорівки росіяни скинули дві керовані авіаційні бомби.

За попередніми даними, за учора на цьому напрямку ворог втратив 64 окупанти та один танк.

Наші захисники посилюють передній край оборони на Лиманському напрямку.

Також противник постійно атакує Білогорівку.

Попри втрату цьогорічного врожаю, яка сталася через низьку температуру повітря протягом травня, росіяни продовжують вивозити зерно з території так званої "лнр". Відомо, що майже 170 тисяч тонн пшениці з окупованої Луганщини доправлено до ростовської області.

Незважаючи на оголошення надзвичайної ситуації з цього приводу, сільгосппродукцію також було спрямовано до воронезької, білгородської, волгоградської, тульської областей та краснодарського краю.

Про стратегічний запас влада "лнр" не думає - головне гроші.

Продовжують палати ліси поблизу Рубіжного. Загарбники не мають достатніх сил, засобів та бажання, аби ліквідувати пожежу.

Єдине що - звернулися до жителів сусідньої Кудряшівки, аби ті покинули своє житло задля безпеки. Далі - як дозволить природа.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02iPobTMbZ6PyUBZKof4D3hyLLBsZ...]]>