Привітання Олександра Стрюка зі Святом Останнього дзвоника!

30-05-2024

Дорогі наші діти, шановні педагоги та батьки!

Вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника!

Сьогодні для наших випускників лунає останній дзвоник онлайн, а ми всі у зв'язку із російським військовим вторгненням знаходимося поза межами нашої улюбленої Сєвєродонецької міської територіальної громади та Луганщини.

Але ми сильні та в нас козацький дух. Тому я впевнений, що наші випускники обов'язково досягнуть своїх мрій та планів.

Бажаю випускникам отримання бажаної освіти, роботи до душі та життя у мирній, щасливій, квітучій, прогресивній і незалежній Україні!

Дякую педагогам і батькам за турботу, навчання та виховання дітей. Дякую за сумлінність, наполегливість та професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми формуємо свідому, культурну та освічену націю.

Бажаю дітям безпечних канікул, сповнених нових цікавих вражень.

А головне - бажаю всім нам Перемоги та Миру!

Бережіть себе, близьких та Україну!

А ще - завжди шануйте та пам'ятайте наших Захисників і Захисниць - адже завдяки саме їм є ми - УКРАЇНЦІ та наша рідна Батьківщина - УКРАЇНА!

Слава Україні!

Героям слава!