Ви тут:

Прем’єр-міністр: Працюємо над тим, щоб кожен, хто зазнав збитків від російських загарбників, реалізував своє право на їх відшкодування

10-04-2024
Категорія: 

]]>Уряд привів у відповідність до чинних нормативних актів порядок ведення Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.]]>

Зокрема, додаються нові реєстрові дані щодо житлового сертифікату, акту дистанційного обстеження, доповнюється функціонал Реєстру.

«Працюємо над тим, щоб кожен, хто зазнав збитків від російських загарбників, реалізував своє право на їх відшкодування», — наголосив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр нагадав, що у Гаазі запрацював ]]>Міжнародний реєстр збитків]]> як частина міжнародного Компенсаційного механізму. Лише за першу добу його роботи надійшло понад 500 звернень від жертв російської агресії.

Також Україна працює над створенням Компенсаційної комісії та Компенсаційного фонду, який має наповнюватися за рахунок конфіскованих російських активів.

«Вітаємо ініціативи наших європейських партнерів щодо передачі Україні доходів, які згенеровані цими замороженими активами. У 2024 році такі прибутки можуть скласти сумарно 5-8 млрд євро», — зауважив Денис Шмигаль і наголосив, що це лише перший крок до відновлення справедливості. Принцип «росія заплатить» має бути втілений в життя в повному обсязі.

 

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/premier-ministr-pratsiuiemo-nad-tym-shchob-k...]]>

 

Матеріал по темі: 

Вперше у Дії: українці зможуть подати заяви до міжнародного Реєстру збитків про пошкодження, завдані російською агресією

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)