Ви тут:

Постраждалі від війни домогосподарства можуть безкоштовно отримати насіння овочів для весняної посівної

11-01-2024
Категорія: 

Шановні власники домогосподарств!

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» у межах проєкту “Згуртовані громади”, за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинає роботу над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. В межах цієї ініціативи заплановано здійснити передачу насіння від різних насіннєвих компаній для майже 140 000 домогосподарств. Наразі для реалізації проєкту компанія BAYER в межах ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна) через Програму USAID АГРО вже передала насіння овочів для 100 000 домогосподарств. Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю (чорне насіння), капусту, томат, кабачок, перець, диню. Це насіння пофасовано у зручні для використання упаковки з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки. Також компанія Syngenta планує передати насіння капусти, томатів, кабачків, цибулі (чорне насіння), огірків та цукрової кукурудзи для 1500 домогосподарств. Водночас тривають переговори з іншими насіннєвими компаніями щодо участі у проєкті для забезпечення насінням ще більшої кількості домогосподарств. Передача насіння буде здійснюватися через територіальні громади відповідно до їхніх замовлень та черговості надходження замовлень. Перевага при передачі насіння буде надаватись пільговим категоріям громадян, внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих та прифронтових територій, де є можливим обробіток земельних ділянок.

Для оформлення заявки про потребу у насіннєвому матеріалі для домогосподарств жителів Сєвєродонецької територіальної громади (з вказівкою ПІБ заявника, номера телефону, розміру земельної ділянки під засівання, адреси розміщення домогосподарства, вид с/г культуру на яку бажано отримати насіння ) просимо надсилати на електронну адресу управління економічного розвитку Сєвєродоноцької МВА: der_investatukr [dot] net. Заявки приймаються до 12.02.2024.

В подальшому, на підставі отриманих заявок Сєвєродонецькою МВА буде заповнена анкета встановленого зразка та надіслана для розгляду до Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад».

 Звертаємо вашу увагу, що заповнена анкета не означає автоматичне надання вказаної кількості насіннєвого матеріалу. Остаточний розподіл насіння буде здійснено до 29 лютого 2024 року з урахуванням кількості заявок, наявності насіннєвого матеріалу, пріоритетів відбору та черговості подачі заявки.

Управління економічного розвитку СМВА

Рейтинг: 
Голосов пока нет