Понад 1600 наборів продуктів отримали ВПО з Луганщини цього тижня в Гумхабі Сєвєродонецької МВА у Дніпрі

03-02-2024

З 29 січня по 02 лютого переселенцям з Луганської області, які зареєстровані в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро (просп. Калнишевського, 27-К), видано 1610 продуктових наборів, 71 пакунок підгузок та 39 наборів дитячої  гігієни. Бажаючі могли підібрати собі та близьким одяг і взуття.

Нагадуємо, що при нашому гумхабі у Дніпрі надаються соціальні (УСЗН) та адміністративні (ЦНАП) послуги. Функціонує Цифровий хаб. Представники Пенсійного фонду України, обласної служби зайнятості, служби правопорядку та ювенальної поліції, медичних закладів громади, гуманітарних і правозахисних громадських організацій та волонтери готові надати кваліфіковану допомогу.

На базі гуманітарного хабу у Дніпрі активно працюють дитячо-юнацькі творчі гуртки, музично-танцювальні колективи, клуб для спілкування людей елегантного віку.

Проходять заняття з підготовки дітей до школи гуртка "Впевнений старт" СДЮК "Юність". Є бібліотека та куточок читача.

Проводяться різні тематичні культурні заходи.