Підвищення ефективності мобілізаційних заходів та забезпечення ЗСУ транспортними засобами обговорили на засіданні Ради оборони Луганщини

12-12-2023

Рада оборони Луганської області розглянула виконання завдань Генерального Штабу ЗСУ щодо проведення мобілізаційних заходів, визначених для Луганської області.

Зокрема, забезпечення потреб Збройних Сил у транспортних засобах.

«Головне управління Національної поліції у Луганській області, обласний та районні ТЦК мають підвищити ефективність заходів з відбору, оповіщення та призову на військову службу», - наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Він доручив місцевим військовим адміністраціям та територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки опрацювати можливість створення спільних мобільних груп для оповіщення військовозобов’язаних, а також забезпечити системне інформування громадян призовного віку у гуманітарних хабах та місцях компактного проживання переселенців з Луганщини.

Військові адміністрації також мають провести уточнення списків військовозобов’язаних.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/pidvishchennya_efektivnosti_mobilizac...]]>