Підприємці-ВПО можуть отримати до $2600 на розвиток бізнесу

02-09-2024

Комунальне підприємство ]]>«Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» надає інформацію щодо отримання грантів для підприємців, які мають статус ВПО.

Підприємці, які мають статус ВПО та після 2022 року ведуть свою діяльність в Дніпропетровській або Донецькій областях, можуть отримати до $2600 на розвиток бізнесу.

Громадська організація «Центр захисту Вільних людей» продовжує Програму підтримки економічної стійкості.

Хто може взяти участь у Програмі?

• особи, які мають статус ВПО та проживають в Дніпропетровській або Донецькій областях;
  • підприємці з перспективною бізнес-ідеєю, яку реально втілити в життя;
  • люди, які мають чіткий бізнес-план та розуміють, як і куди спрямують фінанси;
  • особи, які вважаються соціально або фінансово вразливими.

Як взяти участь у Програмі підтримки економічної стійкості?

Необхідно зареєструватися на сайті]]> та заповнити заявку #1 Індивідуальна грошова допомога для підтримки ініціатив бізнесу.

За додатковою інформацією щодо участі в Програмі звертайтеся за телефоном: +380 (97) 460 10 48.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»

Средняя: 5 (2 оценок)