Перепоховали на річницю весілля: попрощалися з полеглим Луганським прикордонником з Сиротиного Володимиром Трубачовим

23-09-2024

Перепоховання відбулося у Києві де нині проживають дружина, донька та син нашого побратима. Саме 15 вересня Володимир з дружиною Світланою мали б відзначати 17-ту річницю весілля…

Майстер-сержант Володимир Трубачов родом з селища Сиротине, Луганської області. З 2005 року проходив службу у лавах 3 прикордонного загону. Станом на 24 лютого 2022 року був техніком відділу прикордонної служби «Троїцьке». Поза службою Володимир був гарним господарем, дуже товариською людиною, мав багато друзів та любив дітей.

З початку повномасштабного вторгнення чоловік обороняв рідну Луганщину. Володимир загинув під час бою 13 квітня 2022 року внаслідок мінометного обстрілу в районі Кремінної.

На прощання з Володимиром приїхали його побратими з прикордонної комендатури “Щит”, бригади “Помста”, які допомогли в організації прощання разом з представниками Адміністрації Держприкордонслужби.

На могилі Володимира Трубачова майорітимуть прапори підрозділу “Щит” та Луганського прикордонного загону-бригади “Помста”.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація схиляє голову у скорботі.

Вічна пам’ять полеглому Герою-прикордоннику та всім хто віддав життя за Україну!

Більше про Володимира Трубачова читайте у ]]>матеріалі]]>

]]>https://www.facebook.com/luhanskdpsu/posts/pfbid0Pjvak2Hb6xcimFgHEpDc6kz...]]>