Опитування ветеранів щодо можливостей професійного росту
Ми хочемо дізнатися:
- які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті;
- з якими викликами та перешкодами можете при цьому зіткнутися;
- наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій.
Наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій? Саме для зʼясування цих питань ми створили опитування ветеранів щодо актуальних професійних потреб.
Щоб долучитися до опитування, дайте відповіді на запитання в анкеті за посиланням.
Опитування повністю анонімне.
Зазначимо, що Український ветеранський фонд систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок: у листопаді минулого року Фонд презентував результати онлайн-опитування «Портрет ветерана », а в червні-липні аналізував потреби та перешкоди при працевлаштуванні ветеранів .
Тоді опитування показало, що за час повномасштабної війни несприятливі умови для працевлаштування ветеранів склалися і безпосередньо на ринку праці України. За даними Work. ua, до повномасштабного вторгнення рф в Україну на платформі було понад 100 000 вакансій.
З початку вторгнення кількість вакансій зменшилась більш ніж у 10 разів. Третина бізнесів повністю або майже повністю припинила свою роботу. Конкуренція шукачів роботи зросла більш ніж у п’ять разів.
Починаючи з квітня 2022 року, ринок праці розпочав поступове відновлення та досяг свого піку в жовтні 2022 року – 56 719 вакансій.
Адаптувавшись до нових змін, український ринок праці увійшов в новий 2023 рік із рекордними показниками. У травні 2023 року кількість пропозицій роботи на Work.ua перетнула позначку 90 000 вакансій, що становило 90% від довоєнного рівня. Що стосується конкуренції шукачів, то вона вже досягла довоєнного показника.
Уся аналітика – тут .
Ветеранський фонд