Олексій Харченко: Сіверськодонецька громада взяла участь у загальних зборах Асоціації учасницького розвитку громад
Сіверськодонецьку громаду у загальних зборах Асоціації представляли перша заступниця начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Євгенія Бойко та начальниця фінуправління Сєвєродонецької МВА Марина Багрінцева.
Представники 14 громад-членів Асоціації, а також міжнародні партнери ділилися спільними проблемами і висловлювали думки щодо спільної роботи з Асоціацією та її підтримки у контексті представлення інтересів громад на різних рівнях.
Під час заходу підбито підсумки діяльності Асоціації у 2024 році, та за підсумками зустрічі сформовані ключові напрями роботи на наступний рік, які допоможуть громадам ефективно розвиватися та реалізовувати спільні проєкти, серед яких менторська підтримка громад і обмін досвідом та успішними практиками між громадами Асоціації.
Євгенія Бойко заернулась до Асоціації як представниця громади, яка опинилася без території, але з людьми і з частково релокованими підприємствами. По-перше, таким громадам потрібно виходити в публічний простір, щоб вони розкручували свою діяльність і ставали більш впізнаваними. По-друге, хочемо знати, як такі ж громади запровадили успішні кейси, та можна використати їхній досвід, наприклад, у реалізації житлових проєктів на території приймаючих громад.
Пропозиції нашої громади було підтримано і найближчим часом відбудеться ще одна зустріч. Крім того, Асоціація збирається розширюватися: буде ще плюс 30 громад-учасниць.
"Це важлива платформа для налагодження комунікації між громадами та партнерами, визначення нових можливостей для зростання та посилення співпраці.
Висловлюємо щиру подяку Асоціації і всім учасникам зборів за конструктивні пропозиції і активну підтримку!", - зазначив начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко.