Одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 10 мешканців Сєвєродонецької громади

12-02-2024

На виконання заходів Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік  виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 47 000 грн ще 10 громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах і звернулись до Сєвєродонецької міської військової адміністрації за допомогою на лікування.

На виконання заходів Комплексної програми підтримки Сєвєродонецькою міською територіальною громадою Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2024рік виплачено одноразову матеріальну допомогу 1 родині загиблого захисника на загальну суму 15 000 грн.

Також четверо дітей загиблих захисників, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, отримали щомісячну матеріальну на загальну суму 4000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА