Нацгвардієць Віталій Литвин про бої на Луганщині, оборону Сєвєродонецька, роль озброєння та зміну тактики росіян

29-03-2024

Віталій Литвин долучився до служби у Національній гвардії України у 2014 році.

Він зустрічав ворога поблизу Попасної ще на початку російсько-української війни та боровся за Сєвєродонецьк на початку повномасштабного вторгнення.

За його словами, тактика росіян багато в чому не змінилась. Вони часто не шкодують особовий склад та мають значне оснащення боєприпасами. До того ж ворог постійно вчиться і зараз активно використовує БПЛА та засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Водночас українці, за словами військового, стали більш згуртовані. Й на відміну від ворога, в українському війську, кожного новобранця сумлінно навчають перед початком служби.

Про роль технічних засобів та людських вмінь на полі бою - в інтерв’ю Віталія Литвина Українському Радіо: