На війні проти російських загарбників загинув Захисник України із Сєвєродонецька Олександр Кузяк

03-02-2024

30 січня у селі Колодниця на Львівщині в останню земну дорогу провели Захисника України Олександра Кузяка.

Народився Олександр 26 січня 1995 року в місті Сєвєродонецьк.

Навчався у 20 школі та 24 ВПУ на токаря-фрезерувальника, де опанував вправно працювати на верстаті.

Був веселим, життєрадісним, вольовим за характером. Завжди допомагав батькам по господарству, любив риболовлю.

Служив 6 років по контракту в лавах Збройних сил України під час проведення АТО.

Коли почалося повномасштабне російське військове вторгнення в Україну, разом з родиною евакуювався до села Колодниця (Львівська область).

У 2023 році знову став до лав ЗСУ.

Служив у Десантно-штурмових військах ЗСУ.

Захищаючи свою землю від окупантів, загинув 22 січня 2024 року в Білогорівці поблизу Лисичанська, недалеко від рідної домівки, де на даний час в окупації знаходяться його батьки.

Воїн Олександр загинув не доживши кілька днів до свого дня народження. 26 січня йому мало б виповнитися 29 років.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.

Вічна та світла пам'ять Герою!