На Полтавщині попрощалися із загиблим Захисником України Вадимом Ігнатенком

09-06-2024

]]>Полтавська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Вадима Ігнатенка.]]>

8 червня біля Свято-Успенського кафедрального собору Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України – Вадимом Ігнатенком.

Капітан Вадим Олександрович Ігнатенко народився 16 серпня 1969 року у Полтаві. Після школи навчався у вищому воєнному училищі. Потім був направлений на службу до міста Сєверодонецьк. Там він одружився та народились діти: донька і син.

На початку повномасштабного вторгнення він повернувся до Полтави та став на захист держави. Служив на посаді командира інженерно-саперного взводу інженерної роти.

Загинув під час бойових дій  8 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює співчуття та слова підтримки рідним та близьким загиблого Захисника України Вадима Ігнатенка.

Вічна пам'ять Герою!

]]>https://rada-poltava.gov.ua/news/22784/]]>