На допомогу Захисникам України громади регіону виділили 90,5 млн гривень

11-09-2024

]]>Під час апаратної наради очільник Луганщини Артем Лисогор заслухав доповіді начальників районних військових адміністрацій про виконання програм соціальної підтримки для військовослужбовців, ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України.]]>

За даними військових адміністрацій області, на обліку перебувають 10,1 тис. ветеранів війни, які отримали цей статус після 2014 року.

У тому числі: учасників бойових дій – 7513; осіб з інвалідністю внаслідок війни – 690; учасників війни – 1184; членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, Захисника чи Захисниці України – 740 осіб.

У поточному році на здійснення заходів вказаних програм місцевими бюджетами передбачено фінансування у розмірі 90,5 млн грн.

За дев’ять місяців поточного року фактично використано 42,6 млн грн.

Зокрема, надано матеріальної допомоги: 845 військовослужбовцям на загальну суму 14,3 млн грн; 1335 ветеранам війни на загальну суму 24,8 млн грн; 178 членам сімей загиблих Захисників/Захисниць України на загальну суму 3,3 млн грн.

За підсумками розгляду питання Артем Лисогор доручив переглянути місцеві програми підтримки ветеранів щодо розширення категорій осіб, які мають на неї право.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02PEKZa7ctegu8bmpKQpU3EB4xeUn...]]>