Міська онлайн-конференція, присвячена святу Останнього дзвоника учнів 11 класів ліцеїв міста Сєвєродонецька

30-05-2024

30 травня відбулась міська онлайн-конференція, присвячена святу Останнього дзвоника учнів 11 класів ліцеїв міста Сєвєродонецька Луганської області.

До освітян і випускників звернувся начальник Сєвєродонецької міської військової адімінстрації Олександр Стрюк:

Шановні випускники, педагоги, батьки!

Дозвольте привітати  всю освітянську родину  з успішним завершенням 2023-2024 навчального року, початком літніх канікул і традиційним Святом Останнього дзвоника!

Освіта нашої громади завжди була, є і, вірю, буде з високими показниками і досягненнями!

Наші педагоги, передають учням знання і навички, які не тільки приносять їм високі бали, але й надають квиток у  впевнене майбутнє.

І ми дуже пишаємося вами, вашою завзятістю і відданістю справі, вашим вмінню за будь-яких обставин надавати якісну освіту  і не втрачати зв’язок з учнями!

Дорогі випускники, любі діти! Впевнений, що, не зважаючи на  жорстоке сьогодення, пов’язане зі збройною агресією російської федерації, ви зможете реалізуватися в дорослому житті, знайдете свою дорогу, досягнете омріяних висот і будете завжди справжніми патріотами нашого міста Сєвєродонецька, Луганщини, України в цілому!

А дорослі – ваші батьки і педагоги, славетні Збройні Сили України – вам у цьому обов’язково допоможуть!

Бережіть себе, пам’ятайте і турбуйтесь про близьких і Батьківщину!

Від усієї душі бажаю вам миру, злагоди, добра! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи! Зі святом!

Слава Україні!

Вітальні слова звучали від начальника Управління освіти СМВА Лариси Волченко.

Найочікуванішою стала церемонія нагородження учнів 11-х класів срібними та золотими медалями!

Зворушливі слова випускників до своїх вчителів, батьків не залишили байдужими нікого. Вчителі за доброю традицією дали своїм учням напуття, поради перед кроком у новий період свого дорослого життя.

Від випускників кожного з ліцеїв пролунав той самий Останній дзвоник.

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1717058358/]]>