Ви тут:

КНП "Український реабілітаційний центр" здійснює перші кроки у підготовці до прийому пацієнтів на шляху до одужання й покращення стану здоров'я

05-04-2024
Категорія: 

Завдяки зусиллям меддиректорки КНП "Український реабілітаційний центр" Людмили Шипило наразі розробляються високі стандарти медичної практики для надання якісної допомоги пацієнтам з різними симптомами та діагнозами, а саме:

  • себорейний дерматит у фазі загострення;
  • псоріаз; 
  • атопічний дерматит; 
  • фантомний біль після травматичної ампутації кінцівки; 
  • почервоніння від носіння протезу;
  • остеохондроз поперекового відділу хребта. 

«Медичні працівники центру піклуватимуться про кожного пацієнта і готуються надавати якісну медичну допомогу, а також забезпечувати сприятливі умови для швидкого відновлення й покращення стану здоров'я», – наголосив генеральний директор КНП «Український реабілітаційний центр» Ігор Панов.  

Незважаючи на різноманітність діагнозів, кожному пацієнту приділятиметься пильна увага, буде забезпечене оптимальне лікування й здійснені процедури з використанням нафталану у поєднанні з інфрачервоною терапією. 

Практична допомога «NAFTALAN PHARM GROUP» демонструє, що нафлатан визначний своїми корисними властивостями для організму, зокрема, підвищує загальну реактивність організму, надає болезаспокійливу, протизапальну, десенсибілізуючу дію, покращує трафіку, обмін речовин, регенерацію нервів після травм. Цей метод застосовується у різних сферах медицини, включаючи захворювання опорно-рухового апарату і кістково-м'язеву систему, шкірні захворювання, захворювання периферичних нервів, захворювання серцево-судинної системи, післятравматичні стани в тому числі бойові травми. 

За словами Ігоря Панова, КНП "Український реабілітаційний центр" прагне надавати якісну медичну допомогу та підтримку кожному, хто цього потребує. Незалежно від характеру захворювання чи травми, центр докладатиме зусиль для того, щоб поліпшити здоровʼя, піклуючись про кожного пацієнта.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)