КНП «Консультативно-діагностичний центр» розширює коло пацієнтів

18-06-2024

Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради розширює коло своїх пацієнтів. Лікарі закладу надають спеціалізовану медичну допомогу не лише за місцями впровадження діяльності у м. Дніпро, а також здійснюють виїзні прийоми в інших населених пунктах Дніпропетровщини.

Цього разу фахівці КНП «КДЦ» відвідали комунальний заклад «Вищетарасівський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради». Цей заклад внаслідок військових дій, був переміщений зі свого постійного місця розташування, яке знаходиться на лінії зіткнення і відновив свою діяльність у Кривому Розі.

Всім пацієнтам була надана якісна спеціалізована медична допомога, зокрема пацієнтів оглянули такі лікарі: ендокринолог, кардіолог, дерматолог, травматолог, психіатр, офтальмолог, отоларинголог, невропатолог, гінеколог, хірург. Також були проведені лабораторні дослідження та електрокардіографія.

Лікарі КНП "КДЦ" здійснююить виїзні прийоми, щод надавати кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту не лише в моменти загострень хвороб, а й діагностувати можливі проблеми зі здоровʼям заздалегідь.

Наразі робота у цьому напрямку триває. Попереду ще багато місць, які планується відвідати лікарями КНП «КДЦ» та надати необхідну медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та мешканцям Дніпропетровської області.

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02atB5262nJHEMyth...]]>