Ви тут:

єОселя: Минулого тижня українці отримали на придбання житла 197 кредитів, а з початку року - 5600

13-12-2023
Категорія: 

Від початку дії програми ]]>єОселя]]> понад 5600 українських родин взяли кредити для придбання житла на загальну суму 8,3 млрд грн.

Понад 830 родин отримали кредити на умовах масової іпотеки, яка доступна всім українцям, що не мають власного житла або потребують покращення житлових умов. Такі кредити надаються під 7%. Лише за минулий тиждень третина виданих кредитів були саме під 7%. Загалом на умовах масової іпотеки банки видали українцям кредитів на майже 1,5 млрд грн – ]]>повідомили]]> в Міністерстві економіки України.

Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою ]]>єОселя]]> 197 кредитів на 325 млн грн, серед яких:

  • кредити під 3% отримали 103 військовослужбовці та силовики, 12 педагогів, 10 медиків та 2 науковці;
  • кредити під 7% отримали 65 українців без власного житла,3 ВПО, 2 ветерани.

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (142 кредити) та у забудовника (47). Також 8 українців взяли кредити на купівлю квартир, що будуються.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:

  • Київської області – 45;
  • міста Києва – 44;
  • Львівської області – 19;
  • Одеської, Рівненської областей – по 11;
  • Вінницької області – 9.

(!) Скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%.

Довідково

Програма ]]>єОселя]]> почала свою роботу в жовтні минулого року. Реалізовують програму Мінекономіки спільно з Мінцифри та ПрАТ “Укрфінжитло”. Банками-партнерами ]]>єОселі]]> є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

 

За інформацією: ]]>Міністерство економіки України]]> - ]]>https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=1dd74168-fa96-4b22-a06d-...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет