Фінансова допомога від Mercy Corps для підтримки бізнесу

04-07-2024

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» повідомляє про проєкт фінансової допомоги, що реалізується Mercy Corps за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) в межах Програми економічної стійкості України (ERP).

Мета цієї програми - це допомога у відновленні бізнес-активності та подоланні наслідків війни постраждалому населенню та малому та середньому бізнесу.

Програма реалізовується на території Дніпропетровської та Донецької області за напрямом ]]>підтримки ініціатив мікробізнесу]]> та на території м. Києва, Київської та Дніпропетровської областей за напрямом ]]>підтримки малого та середнього бізнесу]]>, що постраждав від війни.

Строки реалізації Програми – 01.04.2024-31.01.2025.

Програма включає наступні види підтримки:

1. Індивідуальна грошова допомога для підтримки ініціатив мікробізнесу.

2. Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни

Індивідуальна грошова допомога для підтримки ініціатив мікробізнесу

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть ВПО, які знаходяться у Дніпропетровській та Донецькій областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення підприємницької діяльності) та планують підвищити свій дохід за допомогою підприємницької діяльності. Програма допоможе вам подолати складні життєві обставини та зменшити свою залежність від зовнішньої підтримки.

Середній розмір фінансової допомоги в межах цієї програми складає 2600 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими критеріями:

• чітка аргументація необхідності отримання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми;
  • життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї;
  • спроможність учасника програми реалізувати запропоновану бізнес-ідею;
  • розуміння свого ринку збуту та клієнтського потоку;
  • досвід ведення бізнесу;
  • наявність соціальної або фінансової вразливості.

Також оцінювання заявок на отримання допомоги буде відбуватися, зважаючи на безпекові ризики, визначені Mercy Corps.

Ознайомитись більш детально з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті ]]>https://uerp.mercycorps.org/]]>

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами: +380 (97) 460 10 48

Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни

Програма поширюється в м. Київ, Київській та Дніпропетровській області для місцевого або релокованого бізнесу, що постраждав від війни та потребує коштів для відновлення, переорієнтації чи розширення своєї діяльності.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Очікується, що завдяки отриманій допомозі бізнес зможе відновити та/або розширити свою діяльність з фокусом на створення або збереження робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і постраждалого від війни населення.

Середній розмір фінансової допомоги складає 20 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ, що надається на придбання виробничих основних засобів.

Одержувач допомоги має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

• офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;
  • створення або збереження мінімум трьох робочих місць для ВПО або постраждалого населення;
  • інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі за критеріями:

• чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;
  • життєздатність бізнес-ідеї, яка передбачає збільшення прибутку в результаті впровадження;
  • реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його імплементації;
  • релевантний досвід ведення бізнесу;
  • відсутність зауважень до ділової репутації заявника

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами: +380 (97) 342 16 46

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»