Ви тут:

До уваги студентів та абітурієнтів Сєвєродонецька! Участь у соціальній програмі Scholarship

31-01-2024
Категорія: 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Хто може взяти участь у конкурсах, Терміни та порядок проведення конкурсів, Як взяти участь, читайте нижче по кожному конкурсу:

Наразі відкрито 8 номінацій:

9 500 грн. - ]]>https://rental-power.com.ua/ua/sotsialnyj-proekt-scholarship-dlja-studen...]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: powerrental3atgmail [dot] com )

17 500 грн. - ]]>https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatlumident [dot] kiev [dot] ua )

30 000 грн. - ]]>https://autoclav.com.ua/ua/scholarship/]]> ( для того, щоб отримати відповідь на запитання або надіслати роботу потрібно заповнити анкету на сайті програми )

25 000 грн. - ]]>https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatart-trade [dot] com [dot] ua )

30 000 грн. - ]]>https://kes.com.ua/ua/scholarship/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: kesklinikaatukr [dot] net)

30 000 грн. - ]]>https://belsta.ua/scholarship/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship [dot] belstaatgmail [dot] com )

100 000 грн. - ]]>https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipatseoquick [dot] com [dot] ua )

100 000 грн. - ]]>https://trading.biz/ua/scholarship]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipattrading [dot] biz)

30 000 грн. - ]]>https://dobroyou.com/ua/scholarship]]> (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipdobroyouatgmail [dot] com )

Участь повністю безкоштовна.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)