До Дня Конституції України в гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі відбувся урочистий захід

28-06-2024

28 червня до Дня Конституції України в гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі відбувся урочистий захід. До нього долучились й юні відвідувачі майданчику відпочинку СДЮК «Юність».

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк наголосив, що сьогодні чи не кожна стаття Основного Закону нашої держави набуває особливого сенсу, підтверджує наші цінності та фундаментальні принципи, які Конституція України закріплює і на яких будується сучасна правова держава, а в умовах нашої боротьби i на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого i більш глибинного змісту.

«Пісню на добро» для присутніх заспівав учасник вокального колективу «Лісова пісня» Сєвєродонецького міського Палацу культури. Творчий колектив дитячого майданчику відпочинку СДЮК «Юність» продемонстрував свої напрацювання у танцювальній майстерності.